HAKKIMIZDA
925 ayar özel tasarım gümüş ürünleri ile sizlere altın ve pırlanta işçiliğinde hizmet vermekte olan İnci Gümüş, bir İstanbul İnci Gümüş, Hatıra Takı Sanayi Ticaret Pazarlama Ltd. Şti. işletmesidir.

Gerek sosyal ağlarda gerekse mağaza satışlarında; alışılmışın dışında ve müşteri memnuniyeti odaklı standartları ile takı tasarımını Türkiye’de üst seviyelere çıkartmakta ve bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Modern ve trend tasarımların yanı sıra; geleneksel takı modasını da sizler için yeniden yorumlayan İnci Gümüş, 40 yılı aşkın kuyumculuk birikimi ile toptan ve perakende satış hizmeti vermektedir.

Çoğunluğu altın ve pırlanta ustalarının maharetli ellerinden çıkan takıları, Türkiye’de ve dünyada on binlerce kullanıcı tarafından kullanılmakta; çeşitli sosyal ağlarda yüz binlerce takipçi tarafından beğeni ile takip edilmektedir.

Kalitesi ile gümüş takı tasarımın sınırlarını yeniden çizmekte, tasarımlarına 2 yıl garanti güvencesi sunmaktadır.

Hem modern şehir hayatını hem geleneksel kültür öğelerini hem de doğa ile harmanlanmış özgün takıları beğeninize sunan İnci Gümüş, insan ruhuna en uygun tasarımları üretirken mutluluktan ilham alıyor ve Mutluluğu Tasarlıyor.

X